Moje konto

Kalkulator Opłat.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne przekazujemy link do strony CODGiK z testową wersją Kalkulatora Opłat. więcej »

Uwaga dotycząca wyświetlania nr KW.

W związku z wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego sygn. akt I OSK 1839/12 z dnia 18 lutego 2014 r. na Internetowych mapach Systemu Informacji Przestrzennej Katowic została usunięta możliwość wyświetlania nr KW w szczegółowym opisie działki. więcej »

Portal GEO-OŚRODEK Serwis Geodety.

Wydział Geodezji Urzędu Miasta Katowice informuje, iż dnia 09.05.2022 r. został uruchomiony portal internetowy Geo-Ośrodek Serwis Geodety - https://emapa.katowice.eu/GeoOsrodek/MainPage.aspx. więcej »

Komunikat - Przekazywanie plików do aktualizacji baz danych zasobu


drukuj rss pomniejsz powiększ

W Miejskim Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Katowicach trwają aktualnie prace mające na celu wdrożenie w systemie teleinformatycznym służącym do prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, obsługi plików w formacie GML.

Do czasu zakończenia tych prac uprzejmie proszę - dla prac geodezyjnych wykonywanych na terenie miasta Katowice - o przekazywanie wraz z operatem technicznym, danych do aktualizacji baz danych zasobu w postaci plików w formatach TXT oraz DXF/DWG.

Komentarze są zablokowane dla tej podstrony.

Użytkownik
Hasło (przypomnij)